Otopark Çizgi Uygulaması

Otopark Çizgi Uygulaması


Otopark çizgileri, araçların park alanlarını daha verimli kullanmasını sağlar. Karmaşık ve düzensiz olarak park yapılmasını büyük ölçüde engeller.

Otopark uygulamaları genellikle akrilik esaslı modifiye soğuk yol çizgi boyalarıyla yapılmaktadır. Çalışma yapılmadan önce ekiplerimiz tarafından hava sıcaklığı ölçümleri ve boya uygulanacak zeminde nem ölçümü yapılmaktadır.

Yol çizgi boyası bütün zeminlere metil metakrilat reçine sayesinde yüksek tutunmaya sahiptir. Yoğun trafiğin olduğu alanlarda çift kompenantlı boya ile de uygulamalar yapılmaktadır.Kapalı - Açık Otopark Asfalt Zemin Çalışması

Açık ve kapalı otopark uygulamlarından Ekonomik açıdan bakılırsa Asfalt en ekonomik, en dayanıklı ve de en uzun ömürlü zemin kaplama malzemesidir. Bununla beraber YOLSER TRAFİK olarak müşterilerimize alternatif çözümler üretmek için yardımcı oluyoruz..

 Duvar kolunları çizgiler işaretler de beraberinde uygulanmaktadır..

Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir.

 Kapalı ve Açık Otoparklarda Asfalt Uygulamanın Avantajları 

- Estetik bir görüntü kazandırır.
- Ekonomiktir.
- Süratli uygulama imkânı tanır.
- Dayanıklı ve güvenlidir.