Yolser Trafik Kimdir? Kurumsal Profilimiz

Hakkımızda!

20 yıl boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,hizme,zamanında teslim , uygun fiyat prensiplerinden taviz vermemektedir. Uygulama ve Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Prensibiyle çalışan yolser trafiğe gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten gurur duyucağımızı sunar iyi çalışmalar dileriz

Yolser'in Geçmiş Deneyim ve Tecrübesi

YOLSER Topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun "KALİTE ve KÜLTÜRÜN" anlayışı olduğunu göstermiştir. Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında, kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi'nin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız, sistemini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre yapılandırmıştır. YOLSER TRAFİK Kaliteli iş teslimi ve çevreci anlayışı, yönetim tarzı ile gücünü müşteriden alarak sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.En önemlisi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda faaliyetlerimizi göstermemizdir..

Yolser Trafik, İlkeleri ve Faaliyet Uygulama Anlayışı

Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,Kalite hedefidir. Sektöründe kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak, Rekabette sektörde öncilikli firma olma anlayışı
Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek müşteri memnuniyeti ile çalışmak, Hizmet kalite anlayışı
Problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak,Sürekli koordine alışverişi anlayışı
Çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak,Personel anlayışımızdır.
Çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.Çevreye saygılı ve uyumlu olma anlayışımızdır.

Misyonumuz..!

- Kaliteyi her gün biraz daha arttırmak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımak
- Çevreye saygılı olmak
- Sağlık ve emniyeti en ön planda tutmak
- Yeniliklere açık olup sürekli gelişmek
- Asfalt sektöründe sürekli büyümek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak
- Profesyonel kadrolar ile çalışarak sektörün aranılan öncü firmaları arasındaki yerimizi korumak.

Vizyonumuz..!

Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.