Yolser Trafik, Çalışma Görsellerimiz


Çalışma Alanlarımızdan - Uygulama Görüntüleri


Çift Kompenantlı Yol Çalışması

İki kompenantlı yol çizgi boyası metil metakrilat esaslı reçineye ek olarak pigment ve dolgu maddelerinin bileşimi ile meydana gelen soğuk yol çizgi boyasıdır. İki kompenantlı yol çizgi boyası uygulanacak yüzeye de soğuk olarak tatbik edilir.

Tek Kompenantlı Yol Çalışması

Tek kompenantlı Boya Metil metakrilat reçine esaslı, tek bileşenli, dayanımı yüksek, hava kurumalı soğuk uygulama Yol çizgi boyasıdır. Firmamız uzman ekibi ile işlerinizi rahatlıkla üstlenmektedir.

Akrilik Spor Zemin Saha Çalışması

Akrilik Zemin Boyama ve Çizgi İşlemleri. Akrilik spor zeminler alanında ihtiyacınız olan tüm çizgi işlemlerini üstlenip kalite standartları içerinde tamamlayıp teslim ediyoruz.

Termoplastik Boya Uygulaması

Termoplastik Yol Çizgi boyası toz halde bulunan ısıtılarak eritildikten sonra yol yüzeyine üzerine cam kürecik dökülerek sıcak olarak uygulanır. Termoplastik boya yol yüzeyi ile gerekli yapışmayı normal yol kaplama sıcaklığına kadar soğuduktan sonra sağlar.

Akrilik Zemin Uygulamaları

Akrilik Zemin, Boya Çizgi Akrilik Zemin Boyama ve Çizgi İşlemleri Zemin boyamanın pek çok sektörde tercih edilmesi çalışanları güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.